Czyżew

zamekuandrzeja

szczesny2015a

wtorek, 18 marzec 2014 13:33

Czyżew - gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Mama, Tata i Ja”

Czyżew - gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Mama, Tata i Ja” GOK w Czyżewie

Dnia 16 marca w sali widowiskowej czyżewskiego GOK-u odbyły się gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaka pt. „Mama, Tata i Ja". W konkursie brały udział dzieci z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej oraz Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem.

Komisja w składzie: Tadeusz Szyl- przewodniczący oraz Katarzyna Cygan i Agnieszka Zaniewska- członkowie, wysłuchała 18 utworów muzycznych, a następnie postanowiła przyznać: I miejsce- Gabrielowi Zabudowskiemu, II miejsce- Erykowi Wojda i III miejsce- Wiktorii Wasilewskiej. Jurorzy postanowili również wyróżnić: Patrycję Sienicką, Julię Śmiarowską, Blankę Gniazdowską, Marię Kujawa, Dominikę Zaremba, Aleksandrę Rupińską i Joanną Zakrzewską. Nagrodę specjalną za występ rodzinny zdobyło rodzeństwo: Milena i Michał Kaczyńscy wraz z rodzicami.
Każde dziecko otrzymało upominek za występ. Publiczność miała również okazję wysłuchać mini-koncertu w wykonaniu dzieci z zespołu B-moll oraz gry na skrzypcach Natalii Żebrowskiej.

Anna Kazimierczuk - GOK w Czyżewie
Napisz komentarz...
komentarzy!
Jeżeli chcesz dodać komentarz musisz posiadać konto na portalu społecznościowym. Wszystkie wyświetlane poniżej wpisy użytkowników zamieszczane są na zewnętrznym serwisie społecznościowym np. facebook. Wtyczka poniżej służy jedynie do wyświetlania i dodawania wpisów na serwisach typu facebook. Jeżeli masz uwagi do wpisu proszę zgłoś to na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając link do artykułu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem