Aktualności

sobota, 24 czerwiec 2017 08:54

IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów [foto]

W dniu 21.06.2017 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego.
czwartek, 22 czerwiec 2017 17:19

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze CZYŻEW 2017

W słoneczne niedzielne przedpołudnie 18 czerwca 2017 r. na stadionie miejskim w Czyżewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 22 czerwca 2017 r.
Dzisiaj rano (21.09) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Wesołą w Kuleszach Kościelnych. 55-letni rowerzysta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z osobowym Audi. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
W ciągu minionych dwóch dni na terenie powiatu wysokomazowieckiego oszuści pięciokrotnie próbowali wyłudzić pieniądze od osób metodą „na policjanta”. Na szczęście osoby, do których przestępcy dzwonili wykazały się ostrożnością i nie dały się nabrać na fikcyjnych funkcjonariuszy i wymyślone przez nich historie. Policjanci wciąż apelują, zwłaszcza do seniorów, o rozwagę…
Koncerty XI Festiwalu Muzyki Ludowej „Dawne Pieśni - Młode Głosy” - Waniewo 2017 odbędą się 30 lipca (niedziela) w Waniewie, gmina Sokoły.
W dniu 18 czerwca 2017 roku już po raz kolejny odbył się w Wysokiem Mazowieckiem Światowy Dzień Mleka z MLEKOVITĄ. Program zgodnie z ideą zyskał mleczną odsłonę, by promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych – impreza ma bowiem na celu zwracanie uwagi na korzyści dla zdrowia…
W rytmie folku i muzyki ulicznej, nad ciechanowieckim zalewem, odbędzie się jedna z najstarszych imprez organizowanych w naszym powiecie, czyli „Wianki na Nurcu”.
Zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury zostały wyróżnione zaproszeniem na uroczyste zakończenie roku szkolnego zorganizowanego przez Studio Tańca TWIST z Białegostoku.
Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat odbędą się 14 lipca przy budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia