Aktualności

Zwiedzanie nastawni PKP, filmy o tematyce Sybiru, quizy i zabawy czekały w Czyżewie na miłośników „nocnego” zwiedzania muzeów.
W sobotę (19.05) w zabytkowym kościele w skansenie w Ciechanowcu odbył się koncert Chóru Cerkiewnego z Uczelni Teologicznej ze Smoleńska. Wydarzenie odbyło się w ramach koncertów towarzyszących XXXVII Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2018.
W Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu od 16.00, a w Muzeum Ziemi Czyżewskiej od godziny 17.00 rozpoczyna się Noc Muzeów 2018 w powiecie wysokomazowieckim.
Z udziałem druhów i samorządowców w piątek, 18 maja w siedzibie OSP w Osipach-Kolonii (gm. Wysokie Mazowieckie) Członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego: marszałek Jerzy Leszczyński i Stefan Krajewski podpisali 13 umów z gminami z powiatu wysokomazowieckiego i powiatu zambrowskiego.
Wczoraj (17.05) wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę szkolnego autobusu. Mężczyzna rozwoził dzieci z jednej ze szkół w gminie Nowe Piekuty mając we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu w ramach akcji „Podwórko talentów Nivea”. Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie tym razem zgłosił 1 lokalizację przy Miejskim Przedszkolu Nr 2.
Drużyna „Wodnik i Przyjaciele” triumfowała w Amatorskiej Lidze Orlika w Wysokiem Mazowieckiem. W finale pokonała zespół TW12. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem wraz z koordynatorem Mariuszem  Piszczatowskim.
Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna ART serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”. Występ odbędzie się 2 czerwca o godz. 16:00 (sobota) w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie (ul. Konopnickiej 16). Specjalnie dla naszych czytelników wkrótce opublikujemy konkurs, w którym wygrać będzie…
Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczycieli, wychowawców i wszystkich chętnych w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 17 maja 2018 r.
W ubiegły weekend odbyło się w Ciechanowcu dwudniowe seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy III edycja". Organizatorem szkoleń był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate.
Burmistrz Czyżewa i Koło Wędkarskie nr 42 w Czyżewie Okręg Mazowiecki PZW zapraszają dzieci oraz młodzież na „Rodzinne zawody wędkarskie”, które odbędą się 3 czerwca nad zalewem w Czyżewie. Zawody mają na celu promowanie wędkarskiej pasji u dzieci i młodzieży.