Aktualności

W dniu 27.04.2017 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku podczas uroczystej gali rozstrzygnięto 13. edycję konkursu Podlaska Marka Roku, w którym corocznie nagradzani są najlepsi przedstawiciele regionu kształtujący pozytywny obraz województwa podlaskiego. Zaszczytny tytuł Podlaskiej Marki otrzymała firma MLEKOVITA.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 27 kwietnia 2017 r.
Burmistrz Ciechanowca zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy oraz gości do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich z okazji obchodów 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich związanych z obchodami 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
MLEKOVITA systematycznie pracuje na wzrost swojej pozycji na rynku. Na Liście 500 największych przedsiębiorstw Rzeczpospolitej wzmocniła pozycję najlepszej firmy w branży mleczarskiej.
Burmistrz Czyżewa zaprasza mieszkańców gminy na uroczystość obchodów święta narodowego w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbędzie się w dniu 3 maja 2017 r. w Czyżewie.
wtorek, 25 kwiecień 2017 18:31

Barwy wiosny w Szepietowie [wideo/foto]

Podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych i Targów Pszczelarskich w Szepietowie wystawcy zaprezentowali bogatą ofertę, która powinna zadowolić najbardziej wymagające gusta. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nie tylko rośliny, ale również regionalne przysmaki. Targom towarzyszyła wystawa królików, wykłady o tematyce ogrodniczej, pszczelarskiej, pokazy kulinarne i degustacje.
28 kwietnia firma Contractus z Wysokiego Mazowieckiego zaprasza na Dzień Otwarty podczas, którego zaprezentowane zostaną nowości w ofercie John Deere. Wśród nich ciągniki serii 5R: 5090R i 5125R z ładowaczem czołowym oraz prasa zwijająca F441M. Oprócz tego klienci dowiedzą się więcej na temat programów finansowania fabrycznego i atrakcyjnej oferty ochrony…
wtorek, 25 kwiecień 2017 18:13

Czyżew. Szkolenie na ratownika wodnego

Chcesz uzyskać uprawnienia i wykonywać atrakcyjny zawód? Nie zwlekaj! Zgłoś się do Urzędu Miejskiego w Czyżewie.
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” - to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. Dzisiaj taka debata została zorganizowana przez wysokomazowieckich policjantów w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia