Czyżew

19 listopada 2017 r przeżywaliśmy jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego dziesięciu par z terenu gminy Czyżew. Dzień ten był okazją do dania świadectwa innym małżeństwom, w jaki sposób realizować zobowiązania podjęte podczas składania przysięgi małżeńskiej.
Tegoroczne spotkania teatralne w czyżewskim GOK-u odbyły się pod hasłami „poezja- proza- dramat- teatr”. 16 oraz 17 listopada licznie odwiedzili Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie uczniowie miejscowego przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz ZSOiZ w Czyżewie, jak też Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnem. Publiczność, która brała udział w trwającej dwa dni „teatralnej…
W piątek (17.11) na tym samym skrzyżowaniu ulic w Dąbrowie Wielkiej doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W obydwu sytuacjach prawdopodobną przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Ranne zostały dwie osoby.
Odpowiadając na potrzeby czytelników na półkach w Bibliotece Publicznej Gminy Czyżew pojawiły się pierwsze audiobooki.
11 listopada w Czyżewie odbyły się gminne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się w samo południe Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele parafialnym pw. św. Piotra i Pawła w Czyżewie, odprawioną przez trzech proboszczów z terenu gminy ks. kanonika Eugenisza Sochackiego, ks. kanonika Antoniego Loro…
Burmistrz Czyżewa zaprasza dnia 11 listopada 2017 r. o godz. 12.00 na uroczyste obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. 7 listopada 2017 r. uczniowie pierwszych klas złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czyżewie.
"Kino" Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie zaprasza 29 listopada na projekcje trzech filmów: „Emotki”, „Listy do M 3” oraz „Piła Dziedzictwo”.
Kierowca passata miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy wjechał w ogrodzenie posesji. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
29 października Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach.

global

nowator

reklama wm24

policja

karate

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia