Wysokie Maz.

sobota, 24 czerwiec 2017 08:54

IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów [foto]

W dniu 21.06.2017 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 22 czerwca 2017 r.
W ciągu minionych dwóch dni na terenie powiatu wysokomazowieckiego oszuści pięciokrotnie próbowali wyłudzić pieniądze od osób metodą „na policjanta”. Na szczęście osoby, do których przestępcy dzwonili wykazały się ostrożnością i nie dały się nabrać na fikcyjnych funkcjonariuszy i wymyślone przez nich historie. Policjanci wciąż apelują, zwłaszcza do seniorów, o rozwagę…
W dniu 18 czerwca 2017 roku już po raz kolejny odbył się w Wysokiem Mazowieckiem Światowy Dzień Mleka z MLEKOVITĄ. Program zgodnie z ideą zyskał mleczną odsłonę, by promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych – impreza ma bowiem na celu zwracanie uwagi na korzyści dla zdrowia…
Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat odbędą się 14 lipca przy budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
Wczoraj w Kościele katolickim obchodzone było święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, nazywane również Bożym Ciałem. Około południa ulicami miast i wsi przeszły uroczyste procesje.
„Światowy Dzień Mleka w Polsce – Ogólnopolskie Święto Mleka” odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 czerwca w Wysokiem Mazowieckiem. W programie X edycji imprezy m.in.: koncerty, rodzinne gry i zabawy, konkursy i warsztaty kulinarne Grzegorza Łapanowskiego oraz tradycyjne Mistrzostwa w Piciu Mleka. Patronat nad imprezą objął portal wysokomazowiecki24.
12 czerwca 2017 r., na placu przed Komendą Powiatową PSP w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się uroczystości z okazji Powiatowego Dnia Strażaka 2017 w Wysokiem Mazowieckiem połączone z jubileuszem 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 14 czerwca 2017 r.
Pochodzący z Wysokiego Mazowieckiego młodszy brygadier mgr inż. Maciej Krajewski, pełniący dotychczas funkcję Oficera Prasowego KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem oraz Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Wysokiem Mazowieckiem, został wczoraj (12.06) powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Uroczystość odbyła się w siedzibie Komendy Powiatowej…

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia