Wysokie Mazowieckie

Zapraszamy do Centrum zielarsko - medycznego w nowej lokalizacji znajdującej się przy Rynku Józefa Piłsudskiego 77.
Policjanci wysokomazowieckiej komendy Policji biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Policjanci zachęcają osoby pokrzywdzone przestępstwem do skorzystania z możliwości uzyskania informacji bądź porady.
poniedziałek, 19 luty 2018 18:17

Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Ruszyła XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” kierowanego do osób prowadzących produkcyjną działalność rolniczą.
15  par zakochanych  w sporcie dzień walentynek spędziło na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem. Sensei Ania i Skander Youssfi z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z tej okazji przygotowali ćwiczenia w parach.
10 lutego na obiektach Zespól Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano XVII Turniej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 15 lutego 2018 r.
12 lutego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego przyznanych uczniom szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.
Każdy z uczestników podróży powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wysokomazowieckiej komendy prowadzą kontrole autokarów.
Grupa Lider zaprasza osoby bezrobotne w wieku 50+ z powiatu wysokomazowieckiego na bezpłatne szkolenie w ramach projektu "Szkolenia, staż i pracę masz - edycja 2": pracownik administracyjno-biurowy oraz pracownik obsługi hotelowej.
1 marca wzrosną emerytury i renty wypłacane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nie musisz składać wniosku, ponieważ ZUS podwyższy świadczenie z urzędu.

bogusia

global

nowator

reklama wm24

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia