Wysokie Maz.

W dniu 27.04.2017 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku podczas uroczystej gali rozstrzygnięto 13. edycję konkursu Podlaska Marka Roku, w którym corocznie nagradzani są najlepsi przedstawiciele regionu kształtujący pozytywny obraz województwa podlaskiego. Zaszczytny tytuł Podlaskiej Marki otrzymała firma MLEKOVITA.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 27 kwietnia 2017 r.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich związanych z obchodami 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
MLEKOVITA systematycznie pracuje na wzrost swojej pozycji na rynku. Na Liście 500 największych przedsiębiorstw Rzeczpospolitej wzmocniła pozycję najlepszej firmy w branży mleczarskiej.
28 kwietnia firma Contractus z Wysokiego Mazowieckiego zaprasza na Dzień Otwarty podczas, którego zaprezentowane zostaną nowości w ofercie John Deere. Wśród nich ciągniki serii 5R: 5090R i 5125R z ładowaczem czołowym oraz prasa zwijająca F441M. Oprócz tego klienci dowiedzą się więcej na temat programów finansowania fabrycznego i atrakcyjnej oferty ochrony…
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” - to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. Dzisiaj taka debata została zorganizowana przez wysokomazowieckich policjantów w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.
W najbliższy czwartek 27 kwietnia możesz skorzystać z dyżuru telefonicznego w MF i dopytać o rozliczenie PIT za 2016 rok. Dodatkowo 27 i 28 kwietnia wysokomazowiecki urząd skarbowy będzie pracować dłużej niż zwykle.
Policjanci wysokomazowieckiej komendy oraz mundurowi w całym kraju rozpoczęli akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na poprawę bezpieczeństwa rowerzystów.
poniedziałek, 24 kwiecień 2017 16:54

Wysokie Mazowieckie. Debata poświęcona bezpieczeństwu

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. 25 kwietnia 2017 roku o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się debata poświęcona bezpieczeństwu.…
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 20 kwietnia 2017 r.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia