openmed2015b

lider2017

okulary

Aktualności

Dzisiaj rano, w okolicy miejscowości Nowe Wykno (gmina Kulesze Kościelne) doszło do wypadku. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala.
Grand Prix Kyokushin IBK, z udziałem zawodników z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, odbyło się na początku wakacji w Wiśniowej Górze. Zawody zorganizował Klub Kokoro Andrespol z Sensei Kamilem Bazelakiem na czele.
środa, 28 czerwiec 2017 18:30

Mistrzowie Podlaskiej Agroligi

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie jest organizatorem konkursu „Mistrzowie Podlaskiej Agroligi”. Wyłaniane są najlepsze w województwie podlaskim gospodarstwa rolne i firmy związane z agrobiznesem.
środa, 28 czerwiec 2017 18:00

Apel Prezesa KRUS. Bezpieczne wakacje na wsi

Prezes KRUS Adam Sekściński w liście do rolników apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas wakacji. Zwraca także uwagę na bezpieczeństwo dzieci.
Dzisiaj (27.06), około godziny 13:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Wyliny-Ruś w gminie Szepietowo. Kierujący dostawczym citroenem 27-latek zjechał do przydrożnego rowu, po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
W najbliższą niedzielę (02.07) na placu Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się impreza plenerowa „Dzień Łabędzia”. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk i zespół Akcent.
14 czerwca 2017r w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu został podsumowany projekt „Żółty Talerz”, który był realizowany w bieżącym roku szkolnym. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Bank Żywności Suwałki- Białystok jak również Kulczyk Fundation, oraz kontynuacji współpracy z lokalnymi darczyńcami szkoła mogła zintensyfikować pomoc dzieciom w zakresie dożywiania.
NIK negatywnie oceniła udzielanie w gminie Ciechanowiec ulg podatkowych w ponad 40 proc. zbadanych spraw. Umarzanie oraz rozłożenie na raty zaległości podatnikom obarczone było licznymi naruszeniami prawa oraz brakiem należytej staranności - informuje NIK. Niepokojąca była również skala błędów i nieprzestrzegania porządku prawnego w postępowaniach o udzielanie zamówień publicznych. Ze…
poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:55

Zakończyła się dwudniowa wystawa w Szepietowie

Dobiegła końca XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Rekordowa liczba wystawców krajowych i zagranicznych, około 1000 zwierząt hodowlanych, pokazy, konkursy, wykłady, spotkania handlowe, tłumy zwiedzających tak w dużym skrócie można opisać przebieg imprezy.
sobota, 24 czerwiec 2017 08:54

IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów [foto]

W dniu 21.06.2017 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia