openmed2015b

lider2017

Aktualności

Rusza największa inwestycja drogowa na południu województwa, realizowana przez PZDW, jednostkę samorządu województwa podlaskiego. Dzisiaj, w okolicach drogi wyjazdowej z Ciechanowca w kierunku Ostrożan, dokonano symbolicznego wbicia pierwszej łopaty.
W zbliżający się weekend wysokomazowieccy policjanci zadbają o bezpieczeństwo uczestników imprez sportowych, dlatego też rozsądek, rozwaga i wyobraźnia powinny towarzyszyć każdemu uczestnikowi ruchu drogowego, obojętnie w jakiej roli występuje, pieszego, rowerzysty czy kierującego pojazdem mechanicznym.
W związku z odbywającym się w dniu 19 sierpnia 2017 roku, 57. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim o Puchar Ministra Obrony Narodowej ulicami miasta Wysokie Mazowieckie, nastąpi czasowe zamknięcie ruchu na czas przejazdu kolarzy.
W piątek (18.08) na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem rozegrany zostanie mecz Orły Kulesze Kościelne – Orzeł Tykocin.
czwartek, 17 sierpień 2017 18:09

"Lato w teatrze" w Kostrach Noskach

Półkolonie teatralne na wsi? Oczywiście, że tak! Właśnie zakończyły się warsztaty w Kostrach Noskach. Na warsztaty zaproszono dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną obejmującą ciało i intelekt z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Stowarzyszenia Pomocy Szansa oraz dzieci ze szkół z terenu Gminy Nowe Piekuty.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 17 sierpnia 2017 r.
W minionym tygodniu na Festynie Świętego Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych odbyły się Mistrzostwa w Dojeniu Sztucznej Krowy.
W sobotę w Ciechanowcu zostały zorganizowane: Regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca i Dyrektora COKiS, mecze „strona na stronę” i kino plenerowe.
Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali kolejne prawa jazdy za przekroczenie prędkość w obszarach zabudowanych.
11 sierpnia 2017 roku odbyły się I Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Plażowej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego. Turniej rozegrany został na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy Zalewie Arkadia. Zawodnicy rywalizowali w dwóch formułach „open” oraz „40+”.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia