openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

bogucki2018

Aktualności

18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka pt. „Mama, Tata i Ja". W konkursie brały udział przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnem, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej oraz Gminnego Przedszkola w Czyżewie. Dzieci wspierały rodziny, a także opiekunki i dyrektorzy placówek. Konkurs…
W tegorocznej, już XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", który gościnnie przeprowadzono 22 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, udział wzięło 24 uczestników, w tym: w grupie I – 8 osób, w grupie II - 8 osób, w grupie III - 8…
Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza młodzież w wieku 10 - 14 lat na bezpłatne warsztaty Scratch.
Policjanci wysokomazowieckiej komendy Policji pomogli 61-latce, która leżała nieprzytomna na podłodze w swoim domu. Zaniepokojona rodzina brakiem z nią kontaktu, zaalarmowała Policję. Dzięki czujności najbliższych i szybkiej reakcji policjantów kobieta w porę trafiła pod opiekę lekarzy.
Do wypadku doszło w dzisiaj rano (21.03) około godziny 7:30 w okolicy Dąbrowy Wielkiej w gminie Czyżew. Na prostym odcinku drogi kierowca audi dachował.
Co roku w Niedzieli Palmowej w Ciechanowcu bierze udział blisko 2 tys. osób z palmami.
W dniu 21 marca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowano akcję honorowego krwiodawstwa pod hasłem: "SpoKREWnieni służbą".
Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Wysokiem Mazowieckiem w pierwszy dzień wiosny odwiedzili wysokomazowieckich policjantów. Goście mogli dowiedzieć się m.in. na czym polega służba w Policji.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 21 marca 2018 r.
W dniu 21 marca 2018 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Przedstawicieli Członków Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA, na którym Prezes Zarządu Dariusz Sapiński przedstawił sprawozdanie z działalności firmy wraz z wynikami roku 2017.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia