wysokomazowiecki24102017

openmed2015b

lider2017

Aktualności

Dzisiaj, w okolicy miejscowości Tybory-Misztale w gminie Wysokie Mazowieckie, doszło do uszkodzenia gazociągu. Miejsce zabezpieczało 6 zastępów straży pożarnej.
W niedzielę, 22 października w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Dzień Kultury Chrześcijańskiej. Uroczystości rozpocznie Msza Święta w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela, natomiast od godziny 17:00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na koncerty i imprezy towarzyszące.
piątek, 20 październik 2017 18:37

Pijany ojciec przywiózł dzieci do szkoły

Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena, który przywiózł swoje dzieci do szkoły. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
MLEKOVITA po raz kolejny triumfowała w Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, potwierdzając tym samym siłę swojej pozycji lidera.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 19 października 2017 r.
czwartek, 19 październik 2017 19:00

Regionalne Spotkania Teatralne w Czyżewie

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zachęca grupy teatralne do udziału w "XII Regionalnych Spotkaniach Teatralnych". Impreza planowana jest w dniach 16- 17 listopada lub tylko w piątek 17 listopada (w zależności od ilości zgłoszonych zespołów teatralnych). Bieżące informacje na www.gokczyzew.pl. Zapraszamy!
Pracownia Orange może powstać w Miejskim Ośrodku Kultury. Głosowanie na stronie: www.pracownieorange.wp.pl
30 osób wzięło udział w akcji Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Bijemy razem Rekord w największej lekcji resuscytacji krążeniowo – oddechowej”. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek w Kostrach Noskach w gminie Nowe Piekuty.
Burmistrz Ciechanowca zaprasza przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Ciechanowiec na spotkanie, które odbędzie się 24 października 2017 r., wtorek, o godz. 15.00 w budynku COKiS, ul. Mostowa 6.
Już po raz drugi uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu uczestniczą wymianie międzynarodowej. Dzięki zawiązanej w ubiegłym roku współpracy ze szkołą w Khashuri w Gruzji młodzież może nawzajem poznać kulturę swoich krajów, odwiedzić ciekawe miejsca i poznać nowych przyjaciół.

karate

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia