Aktualności

17 kwietnia w sali widowiskowej MBP w Ciechanowcu odbyło się spotkanie kibiców z piłkarzami Jagiellonii. Do Ciechanowca przyjechali Zoran Arsenić, Guilherme oraz Martin Kostal.
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wydał we środę decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji dotyczącej budowy międzynarodowego gazociągu wysokiego ciśnienia Polska-Litwa na ostatnim już odcinku na terenie województwa podlaskiego. Ostatnia nitka gazociągu ma około 60 km i przebiegnie przez powiaty: siemiatycki i wysokomazowiecki.
15 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się szkolenie w zakresie współpracy strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej ze śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Było smacznie i… widowiskowo. Bo w finale Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Gotuj z klasą” mogli znaleźć się ci, którzy nie tylko świetnie gotują, ale także potrafią swoje dania estetycznie podać i ciekawie o nich opowiedzieć. Pod tym względem najlepiej w półfinale szkolnym (12 kwietnia) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem…
Burmistrz Ciechanowca podpisał dwie umowy z firmą „DIMEX” Budownictwo Komunikacyjne Antoni Timofiejuk z Siemiatycz, która wygrała ogłoszone wcześniej przetargi na realizację inwestycji w Gminie Ciechanowiec.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 18 kwietnia2019 r.
8 automatów do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Urządzenia ujawnione zostały w dwóch nielegalnie działających salonach gier w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach po raz kolejny przygotowali Misterium Męki Pańskiej. Inscenizacja to próba przedstawienia bólu i lęku Jezusa przed męką i śmiercią na krzyżu.
Powiatowe Prezentacje Zespołów Tanecznych „Wesoły Pląs” odbędą się w niedzielę 28 kwietnia w Czyżewie. Patronat medialny nad imprezą objął portal wysokomazowiecki24.
W miniony weekend w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate. Zawody zostały zorganizowane przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele. W komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali…
Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z przedszkolakami, aby przypomnieć dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.
Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 18 kwietnia 2019 r. w godz. 09:00 - 17:00 na placu przy Kościele w Sokołach, ul. Kościelna 1.