Aktualności

wtorek, 11 grudzień 2018 20:07

Bal Mikołajkowy w Czyżewie [foto]

W niedzielne popołudnie 9 grudnia w świetlicy miejskiej w Czyżewie Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dla dzieci „Bal Mikołajkowy”.
Kino w Szepietowie zaprasza na projekcje filmów:„Grinch”, "Miłość jest wszystkim"  i "Planeta singli 2". Projekcje odbędą się w środę, 12 grudnia.
W dniach 5 i 6 grudnia Zambrowski Klub Karate Kyokushin zorganizował dla członków klubu karate oraz członków sekcji Crossfit i Aerobik z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego coroczne Mikołajki.
wtorek, 11 grudzień 2018 19:40

Życzenia Bożonarodzeniowe [Szepietowo]

Szanowni Państwo, Drodzy mieszkańcy Gminy Szepietowo !
poniedziałek, 10 grudzień 2018 20:34

Finał Szlachetnej Paczki w Czyżewie [foto]

8-9 grudzień okazał się Dniem Cudów. W ten weekend odbył się 18 Finał Szlachetnej Paczki. Był to niezapomniany czas dla mieszkańców gminy Czyżew, ponieważ tu po raz pierwszy działała Szlachetna Paczka.
W dniu 9 grudnia 2018 roku w Urzędzie Gminy Wysokie Mazowieckie odbyła się uroczystość wręczenia medali "za długoletnie pożycie małżeńskie" 10 parom małżeńskim z terenu Gminy Wysokie Mazowieckie.
Strażacy z OSP w Wyszonkach Kościelnych po raz czwarty przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Druhowie za zebrane pieniądze kupili produkty na święta ubogiej rodzinie z naszego regionu.
Funkcjonariusze i pracownicy wysokomazowieckiej Policji, włączyli się w realizację tegorocznej ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Wspólnie zebrali i przekazali rzeczy oraz produkty według listy niezbędnych potrzeb wybranej rodziny. Paczka wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi - trafiła już do adresatów.
Trwają policyjne działania „Nie bądźmy obojętni”. Okres jesienno-zimowy to trudny czas dla osób bezdomnych, samotnych, w podeszłym wieku i niezaradnych życiowo. To właśnie one są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu, dlatego wysokomazowieccy policjanci apelują do wszystkich mieszkańców powiatu – reagujmy, wezwijmy pomoc i nie dajmy zamarznąć!
MLEKOVITA to największy eksporter produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Za swoją działalność na arenie międzynarodowej została uhonorowana nagrodą specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.
6 grudnia to wyjątkowa data w ciechanowieckiej szkole podstawowej. Tego dnia nie tylko odwiedził wszystkie klasy Mikołaj z prezentami, ale odbyła się też piękna świąteczna uroczystość - Szkolna Impreza Mikołajkowa z przedstawieniem "Jedzie Mikołaj".
W czwartek, 6 grudnia odbyła się II sesja Rady Miejskiej w Szepietowie VIII kadencji.