openmed2015b

lider2017

okulary

Ciechanowiec

W rytmie folku i muzyki ulicznej, nad ciechanowieckim zalewem, odbędzie się jedna z najstarszych imprez organizowanych w naszym powiecie, czyli „Wianki na Nurcu”.
Liceum ogólnokształcące o kierunku wojskowym w Ciechanowcu jest jedną z 50 szkół z całej polski zakwalifikowanych do pilotażowego programu ministerstwa obrony narodowej.
"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ" - to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. Wczoraj taka debata została zorganizowana przez wysokomazowieckich policjantów w Ciechanowcu.
Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się wkrótce w Czyżewie, Wysokiem Mazowieckiem, Ciechanowcu i Kobylinie-Borzymach.
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 16:37

"Odpust na Św. Antoniego" w Ciechanowcu [program]

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza w dniu 18 czerwca (niedziela) od godz. 11.00 na festyn rodzinny w skansenie p.n. „Odpust na Świętego Antoniego”. Jest to wydarzenie, nawiązujące do dawnych wiejskich odpustów, które dziś już odchodzą w zapomnienie.
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. 12 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu w Ciechanowcu odbędzie się debata poświęcona bezpieczeństwu.…
Przejeżdżający patrol firmy ochroniarskiej uratował z płonącego domu mężczyznę. Pożar wybuchł dzisiaj w nocy (06.06) na ulicy Drohickiej w Ciechanowcu.
Białostoccy policjanci zatrzymali pijaną 37-letnią mieszkankę gminy Ciechanowiec. Kobieta, mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, prowadził osobowego nissana.
Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna jechał 103 km/h. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.
Stowarzyszenie Razem z Ciechanowca zaprasza wszystkie dzieci, te małe i większe, oraz dorosłych na „Kino Plenerowe" z okazji Dnia Dziecka. W najbliższą sobotę wyświetlony zostanie film animowany „W głowie się nie mieści”. Początek projekcji o godzinie 21:00 na placu zabaw obok kaplicy pw. N.M.P. z Fatimy.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia