wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

wtorek, 07 marzec 2017 18:44

„Pijany” weekend na drogach Ciechanowca. Zatrzymano trzech kierowców

„Pijany” weekend na drogach Ciechanowca. Zatrzymano trzech kierowców foto: google.com

W miniony weekend wysokomazowieccy policjanci zatrzymali w Ciechanowcu trzech nietrzeźwych kierowców. Ponadto w Wysokiem Mazowieckiem „złapali” mężczyznę, który zdecydował się usiąść za kierownicą samochodu pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Wszyscy kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: W miniony weekend policjanci wysokomazowieckiej drogówki na drogach powiatu ujawnili trzech nietrzeźwych kierowców oraz jednego, który zdecydował się usiąść za kierownicą samochodu pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Pierwszego z nietrzeźwych funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej w minioną sobotę około godziny 18:00, w Ciechanowcu na ulicy Pałacowej. Okazał się nim 65-latek, który kierował toyotą mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą był 21-letni mieszkaniec gminy Ciechanowiec. Mężczyzna kierował pojazdem mając w organizmie prawie jeden promil alkoholu. W niedzielę, po północy na ulicy Łomżyńskiej w Ciechanowcu policjanci drogówki zatrzymali następnego nietrzeźwego 21-latka. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. Następnie w Wysokiem Mazowieckiem na ulicy Zambrowskiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe volvo. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 26-letni mężczyzna, wobec którego sąd orzekł zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialni kierowcy, za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia