openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

czwartek, 04 maj 2017 09:52

Ciechanowiec. XXI Zawody w Myśliwskim Wieloboju Strzeleckim [wideo/foto]

XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca odbyły się 30 kwietnia na strzelnicy myśliwskiej w Malcu koło Ciechanowca. W tym roku wystartowało 27 zawodników z m.in. Gdańska, Białej Podlaskiej, Włocławka oraz Lublina.

Po raz dwudziesty pierwszy na strzelnicy ciechanowieckiego Koła Łowieckiego „Rogacz” rozegrano Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach:

  • w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu,
  • w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

Klasyfikację w klasie powszechnej wygrał Rafał Kozikowski z Łomży. Na drugim miejscu uplasował się Marek Szul z Gdańska, a na trzecim Andrzej Chodowiec z Siedlec.

Klasyfikację w klasie mistrzowskiej wygrał Krzysztof Święcki z Łomży, drugie miejsce zdobył Tomasz Komarewski z Białegostoku, a trzecie kolejny białostocczanin Bogdan Kuczyński.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia