openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

wtorek, 09 maj 2017 18:22

Ciechanowiec. Eugeniusz Święcki wyróżniony Orderem Św. Stanisława

Ciechanowiec. Eugeniusz Święcki wyróżniony Orderem Św. Stanisława foto: ZSOiZ w Ciechanowcu

W niedzielę, 7 maja br. w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie wręczono Ordery Św. Stanisława. Dostały je osoby zasłużone w działalność na rzecz innych oraz pomoc potrzebującym. Jednym z odznaczonych został Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Święcki.

W ubiegłą niedzielę uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu z klas wojskowych uczestniczyli w uroczystości wręczenia Orderu Św. Stanisława. Inwentury dokonała Kapituła Orderu Św. Stanisława pod kierunkiem Wielkiego Kanclerza Prof.dr hab. Mirosława Nadera.

Ta niezwykle uroczysta ceremonia polegała na przedstawieniu historii Orderu i odczytaniu dekretu przyznania go zasłużonym osobom z całej Polski. Wyróżnione osoby podchodziły do Wielkiego Kanclerza Kapituły, po czym otrzymywał order z dyplomem. Jednym z odznaczonych został Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Święcki, który otrzymał order III klasy.

(foto: ZSOiZ w Ciechanowcu)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia