sobota, 13 maj 2017 06:52

Wypadek na trasie z Ciechanowca do Klukowa. Nie żyją 2 osoby [foto]

Dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wyniku tragicznego wypadku, jaki miał miejsce dzisiaj na trasie z Ciechanowca do Klukowa. Osobowe Audi zderzyło się z TIRem.

Dzisiaj, około godziny 5:30, na trasie z Ciechanowca do Klukowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W okolicach Trojanowa osobowe Audi zderzyło się z TIRem. Na miejscu zginęły dwie osoby – kierowca i pasażer Audi.

W sobotę, około godziny 5:30, dyżurny wysokomazowieckiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie z Ciechanowca do Klukowa informuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. 30-letni kierowca Audi jadąc w kierunku Klukowa, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym, w kierunku Ciechanowca, samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca Audi oraz 29-letni pasażer. Pojazdem ciężarowym kierował 52-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

12052017a

12052017b

12052017