openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

czwartek, 18 maj 2017 17:49

Ciechanowiec. Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy"

Ciechanowiec. Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy" foto: Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

W dniach 13 i 14 maja odbyło się w Ciechanowcu dwudniowe seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy II edycja". Organizatorem szkoleń był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate.

Treningi oraz wykłady dla uczestników prowadził - trener Mistrzów Europy, Polski i Pucharu Polski - Shihan Artur Więzowski 6 dan Kyokushin Karate i 8 dan Ju Jitsu. Asystowali mu Sensei Robert Gaździ 3 dan, Sensei Przemysław Brzozowski 2 dan.

Uczestnicy seminarium zapoznali się z metodami radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz przeciwdziałaniu agresji w życiu codziennym. Na zakończenie odbyło się spotkanie integracyjne przy ognisku.

Projekt skierowany był do młodych mieszkańców miasta i gminy Ciechanowiec, w wieku od 7 do 25 lat, zainteresowanych sztukami i sportami walki oraz elementami samoobrony. W seminarium udział wzięli również zaproszeni goście z Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa i Jabłoni Kościelnej.

(Mazowiecko-Podlaski Klub Karate)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia