wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

środa, 12 lipiec 2017 17:15

Ciechanowiec. Zaproszenie na kino plenerowe

Stowarzyszenie Razem z Ciechanowca zaprasza wszystkie dzieci, te małe i większe, oraz dorosłych na „Kino Plenerowe". W najbliższą sobotę wyświetlone zostaną dwa filmy: „Baranek Shaun” oraz polska komedia "Jest sprawa". Początek projekcji o godzinie 20:30 na placu przy Hotelu Nowodwory.

W 2017 roku Stowarzyszenie Razem otrzymało dotację od Burmistrza Ciechanowca w ramach wsparcia realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na realizację zadania "Kino plenerowe" w ramach którego zorganizuje 4 seanse filmowe - łącznie wyświetlonych będzie 6 filmów: 4 animowane i 2 fabularne.

Zwiastun filmu:

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia