wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

czwartek, 13 lipiec 2017 17:59

Ciechanowiec. Ponad 4 tys. zł zebrano podczas Festynu „Rodzinnego” [foto]

Ciechanowiec.  Ponad 4 tys. zł zebrano podczas Festynu „Rodzinnego”  [foto] foto: Stowarzyszenie Razem

W niedzielę, 9 lipca 2017 r. przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu odbył się Festyn „Rodzinny” zorganizowany przez Stowarzyszenie „RAZEM” i Parafię pw. NMP z Fatimy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników festynu, ze szczególnym uwzględnieniem oferty dla dzieci jak: malowanie twarzy, zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, eurobunge, konkursy z nagrodami w tym mini lista przebojów, loteria fantowa oraz wspinaczka na pięciometrowy słup po umieszczoną na wierzchołku nagrodę.

Tradycyjnie oferowane były pyszne wypieki, gofry, popcorn, bigos, placki ziemniaczane, dania z grilla i inne pyszności kulinarne.

Festyn zakończył się późnym wieczorem zabawą taneczną na świeżym powietrzu. Do tańca przygrywał zespół muzyczny z Ciechanowca.

Dochód z Festynu wyniósł 4200 złotych i przeznaczony zostanie na doposażenie placu zabaw, który budowany jest ze zbiórek społecznych od 2015 roku. Dotychczas zebrano i zainwestowano na powyższy cel kwotę ponad 65 tys. zł.​

(Stowarzyszenie Razem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia