wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

poniedziałek, 17 lipiec 2017 17:55

Ciechanowiec. Pożar autokaru z ukraińskimi dziećmi

Ciechanowiec. Pożar autokaru z ukraińskimi dziećmi foto: KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem

W czwartek, 13 lipca w okolicy Ciechanowca doszło pożaru autokaru przewożącego ukraińskie dzieci. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.

13 lipca o godzinie 10:09 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze autokaru w okolicy Ciechanowca, na trasie w kierunku Nura - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Trzema autokarami jechała wycieczka młodzieży w wieku od 9 do 15 lat narodowości ukraińskiej. W jednym z nich zapaliły się hamulce w przednim kole. Pasażerowie opuścili pojazd. Kierowca próbował samodzielnie ugasić koło za pomocą gaśnicy proszkowej, jednak nie przyniosło to zamierzonego rezultatu. Po podaniu jednego prądu piany ciężkiej zlokalizowano i ugaszono pożar. Autokar nie nadawał się już do dalszego transportu. Dwie osoby, prawdopodobnie pod wpływem emocji, źle się poczuły. Na miejsce zadysponowano również zespół ratownictwa medycznego, który przebadał je nie stwierdzając obrażeń. W akcji trwającej 1 godzinę i 26 minut udział brały 3 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie oraz OSP KSRG Ciechanowiec i OSP KSRG Kuczyn.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia