arkadia2017w24

klukowo2018w24

openmed2015b

lider2017

zabka

002

wtorek, 14 listopad 2017 18:22

Żywy wielbłąd na ulicach Ciechanowca? Jest na to szansa

Żywy wielbłąd na ulicach Ciechanowca? Jest na to szansa foto: Paweł Kula/OTK orszak.org

Ciechanowiecki Orszak Trzech Króli ma szansę na obecność nietypowego gościa. Jeżeli uda się zebrać wystarczająco dużo głosów, ulicami miasteczka przejdzie w orszaku prawdziwy wielbłąd. Wystarczy w specjalnym formularzu wpisać „Ciechanowiec” oraz swój adres e-mail.

Dzisiaj ruszył konkurs "Głosuj na wielbłąda. I wygraj korony" - informuje nas Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska. Do 24 listopada możemy głosować na Ciechanowiec i wygrać... wielbłąda albo czekolady dla uczestników naszego Orszaku Trzech Króli. Dodatkowo każda miejscowość, która uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona. – dodaje.

Szczegóły oraz formularz do głosowania znajduje się na stronie:

http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-23.html

Już po raz piąty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2018.

Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Konkurs trwa od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 i jest podzielony na dwa etapy:

  • od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 24 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na stronie www.orszak.org
  • od 25 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli

W konkursie można wygrać następujące nagrody:

  • I miejsce – wizyta wielbłąda*
  • II miejsc – 3.000 czekoladek
  • III miejsce – 2.000 czekoladek

Dodatkowo: Każda miejscowość, która w pierwszym etapie konkursu uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona.

Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie. W pierwszym etapie na podany adres mailowy wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

(na podst. orszak.org)

karate

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia