wtorek, 29 maj 2018 17:08

Powiatowy konkurs plastyczny "Człowiek i Przyroda" [foto]

rolteks201804

Powiatowy konkurs plastyczny "Człowiek i Przyroda" [foto] foto: COKiS

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem powiatowego konkursu plastyczny „Człowiek i Przyroda”. Głównymi celami konkursu było upowszechnianie twórczości plastycznej jako formy spędzania wolnego czasu, szczególnie wśród młodego pokolenia oraz kształtowanie wrażliwości na piękno otaczającej nas przyrody. Na konkurs wpłynęło 300 prac z powiatu wysokomazowieckiego.

Nagrody i wyróżnienia, przyznane w sześciu kategoriach otrzymali:

Kategoria przedszkole:

  • 1 miejsce: Szymon Porowski, Szepietowo
  • 1 miejsce: Zofia Rydzewska, Wysokie Mazowieckie
  • 2 miejsce: Magdalena Stańczuk, Czyżew
  • 3 miejsce: Gabriela Godlewska, Ciechanowiec
  • Wyróżnienia: Jan Wojno, Maria Rydzewska, Zosia Komuda, Marietta Kondrat, Łukasz Grzeszczuk, Artur Zaremba

Kategoria zerówka:

  • 1 miejsce: Marta Kujawska, Ciechanowiec
  • 2 miejsce: Jakub Kieliszek, Ciechanowiec
  • 3 miejsce: Aleksandra Stefaniuk, Ciechanowiec
  • 3 miejsce: Jakub Niemyjski, Ciechanowiec
  • Wyróżnienia: Weronika Zawadzka, Anna Wyszyńska, Jakub Wierzbicki, Ola Grabarz

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych:

  • 1 miejsce: Daria Daszkowska, Ciechanowiec
  • 2 miejsce: Oliwia Religa, Ciechanowiec
  • 3 miejsce: Oliwia Puławska, Wysokie Mazowieckie
  • 3 miejsce: Weronika Perkowska, Ciechanowiec
  • Wyróżnienia: Maciej Ostrowski, Maksymilian Chendoska, Zuzanna Sierocka, Zosia Stelengowska, Dominika Jabłońska, Ewa Jaźwińska

Kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych:

  • 1 miejsce: Natalia Majewska, Ciechanowiec
  • 2 miejsce: Zuzanna Czarnowska, Kulesze Kościelne
  • 3 miejsce: Klaudia Nowicka, Ciechanowiec
  • 3 miejsce: Emilia Busma, Szepietowo
  • Wyróżnienia: Patryk Grodzki, Weronika Kozłowska, Dominik Grodzki, Patryk Goliński, Zofia Koc

Kategoria klasy VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjum:

  • 1 miejsce: Krystyna Załuska, Czyżew
  • 2 miejsce: Paulina Plewko, Rosochate Kościelne
  • 3 miejsce: Olga Filipczyńska, Rosochate Kościelne
  • Wyróżnienia: Aleksandra Zawadzka, Monika Pawłowska

Kategoria szkoły średnie:

  • 1 miejsce: Urszula Pełszyk, Ciechanowiec
  • 1 miejsce: Martyna Niemyjska, Ciechanowiec
  • 3 miejsce Paulina Korsak, Wysokie Mazowieckie

Podsumowanie konkursu odbyło się 24 maja w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Nagrody i dyplomy młodym artystom wręczyli Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska.

Organizatorami konkursu był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.

(info/foto: COKiS)