Czyżew

Najprawdopodobniej z dniem 1 grudnia funkcję dyrektora wysokomazowieckiego szpitala obejmie Mariola Kucharewicz z Białegostoku.
W sobotę 16 listopada otwarto bazę rodzin, które czekają na pomoc. Są w niej także rodziny z naszego powiatu, m.in. Ciechanowca i Czyżewa. Obecnie poszukiwani są darczyńcy. Wystarczy wejść na stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl i wybrać region.
Na drogach województwa podlaskiego tylko od stycznia do końca września tego roku w wypadkach zginęło 21 osób pieszych, a 66 zostało rannych. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych.
Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza na Regionalne Spotkania Teatralne. Przegląd odbędzie się 18 listopada 2019. (poniedziałek). Wstęp bezpłatny.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 14 listopada 2019 r.
Dnia 8 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie odbył się uroczysty apel z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Całą uroczystość rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu Polski. Tym samym społeczność szkoły włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”, który rozbrzmiał w całej Polsce o godzinie…
W niedzielę 11 listopada w Czyżewie odbyły się uroczyste obchody 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Orlęta Czyżew wygrały weekendowe spotkanie, KS Sokoły zremisowały, a Ruch, Sparta i Unia przegrały swoje mecze.
poniedziałek, 11 listopad 2019 09:32

Jubileusz XX-lecia powiatu wysokomazowieckiego [foto]

W niedzielę, 10 listopada w Wysokiem Mazowieckiem obchodzono Jubileusz XX-lecia Samorządowego Powiatu Wysokomazowieckiego.
W niedzielę (10.11) odbyła się kolejna w tym roku akcja krwiodawstwa w Rosochatem Kościelnem.
W nocy z piątku na sobotę (08/09.11) o godzinie 1:23 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w lesie w okolicach Rosochatego Kościelnego.
Dobiegły końca prace przy realizacji zadania pn. „Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B w m. Rosochate Kościelne” w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.