openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

bogucki2018

002

piątek, 14 kwiecień 2017 18:03

Opel wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie

Do wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Czyżew-Sutki. Osobowy opel zjechał z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Poszkodowanych został dwóch młodych mężczyzn.

 Zgłoszenie wpłynęło do nas wczoraj, 13 kwietnia, o godzinie 17:26informuje nasz portal młodszy brygadier mgr inż. Maciej Krajewski Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej. Na terenie gminy Czyżew, w okolicy miejscowości Czyżew-Sutki, doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy opel vectra zjechał z drogi, po czym uderzył w betonowe ogrodzenie posesji, a następnie przewrócił się na lewy bok. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku około 20 lat. Z chwilą dojazdu naszych jednostek poszkodowani znajdowali się poza samochodem, byli przytomni. Na miejscu był też patrol policji. Strażacy udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, po czym przekazano ich przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowani zostali zabrani przez ambulans do szpitala. W działaniach trwających jedną godzinę udział brały dwa zastępy OSP KSRG Czyżew.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia