wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

piątek, 08 wrzesień 2017 18:50

Charytatywny koncert w Czyżewie

Charytatywny koncert w Czyżewie foto: graphicstock.com

Charytatywny koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Marcina Trochymiaka, odbędzie się w październiku w Czyżewie. Organizatorem wydarzenia jest raper Milion Terapii.

W niedzielę, 15 października odbędzie się w Czyżewie charytatywny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla Marcia Trochymiaka. Jak informuje nas Milion Terapii organizator wydarzenia: oprócz mojej osoby, na czyżewskiej scenie wystąpią również gwiazda disco polo Marcin Siegeńczuk oraz dwa zespoły niespodzianki. Planujemy zebrać pieniądze na pomoc mieszkającemu w Czyżewie Marcinowi Trochymiakowi, który dwa lata temu, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, złamał kręgosłup. Od tego czasu zmaga się nie tylko z chorobą, ale i z życiem codziennym w warunkach nie dostosowanych do osoby niepełnosprawnej. Zapraszam wszystkich na koncert, na którym zbierane będą pieniądze na pomoc Marcinowi. Okażmy wsparcie Marcinowi. Więcej informacji będę przekazywał na bieżąco.

Jeżeli chcecie pomóc Marcinowi już dzisiaj, odwiedźcie strony:

https://pomagam.pl/Marcin21

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/trochymiak_marcin.html

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia