wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

poniedziałek, 12 luty 2018 18:48

Czyżew. Szkolenie psów służbowych [wideo/foto]

Czyżew. Szkolenie psów służbowych [wideo/foto] foto: Patryk Wojtczuk

Dzisiaj (12.02) policjanci z wysokomazowieckiej komendy Policji oraz sąsiednich jednostek ćwiczyli umiejętności swoich psów służbowych. Szkolenie odbyło się w ramach doskonalenia zawodowego policjantów – przewodników psów. Funkcjonariusze wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi zaprezentowali również młodzieży Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pokaz tresury psów.

Dzisiaj w Czyżewie odbyło się szkolenie psów policyjnych. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem razem z policjantami z Zambrowa, Łomży oraz Bielska Podlaskiego doskonalili umiejętności swoich psów służbowych w zakresie posłuszeństwa ogólnego, legitymowania osób, pościgu, obezwładniania pozoranta oraz kontroli osobistej. Celem ćwiczeń, oprócz utrzymania psa służbowego w dobrej sprawności, było połączenie elementów związanych z doskonaleniem zawodowym policjantów, a jednocześnie z oddziaływaniem prewencyjnym i praktycznym czuwaniem nad bezpieczeństwem mieszkańców Czyżewa. Na zakończenie policjanci wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi zaprezentowali młodzieży Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pokaz tresury psów.

Spotkanie było też okazją do promowania zawodu policjanta. Licznie przybyli uczniowie mogli posłuchać o funkcjonowaniu jednostki Policji w Wysokiem Mazowieckiem oraz zapoznać się ze specyfiką służby w tej formacji. Dodatkowo uczestniczący dowiedzieli się o etapach rekrutacji do służby w Policji.

(foto: Partyk Wojtczuk/KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia