wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

wtorek, 10 styczeń 2017 19:19

„Bezpieczne ferie” w Kobylinie-Borzymach

„Bezpieczne ferie” w Kobylinie-Borzymach foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Zimowa przerwa w nauce to szczególny czas wypoczynku dla dzieci. Wysokomazowieccy policjanci, jak co roku, w okresie poprzedzającym rozpoczęcie ferii zimowych prowadzą w szkołach cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą.

Dzielnicowy oraz pracownik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne ferie”, spotkali się wczoraj z uczniami Szkoły Podstawowej w Kobylinie Borzymach. W trakcie prelekcji mundurowi przestrzegali najmłodszych przed zagrożeniami, które mogą na nie czyhać podczas ferii zimowych, zarówno w czasie zabawy na świeżym powietrzu, jak również w domu, czy podczas niewłaściwego korzystania z Internetu. Szczególną uwagę funkcjonariusze zwrócili na podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Była to doskonała okazja do przypomnienia uczestnikom spotkania, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Policjanci zwrócili również uwagę słuchaczy, że okres zimowy to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych, samotnych, w podeszłym wieku i niezaradnych życiowo. To właśnie one są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu. Funkcjonariusze apelowali, że w razie zauważenia takiej osoby należy natychmiast wezwać pomoc. Każde takie zgłoszenie jest natychmiast sprawdzane przez policjantów.

(foto/info: KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia