openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

bogucki2018

002

piątek, 14 kwiecień 2017 17:49

Zderzenie dwóch TIRów na krajowej ósemce

W środę 12 kwietnia doszło do zderzenia dwóch TIRów na Drodze Krajowej nr 8, w okolicy miejscowości Milewo Zabielne w gminie Kobylin-Borzymy. Poszkodowany został jeden z kierowców, którego przetransportowano do szpitala.

 Zdarzenie miało miejsce 12 kwietnia o godzinie 3:08 w okolicach miejscowości Milewo Zabielneinformuje nasz portal młodszy brygadier mgr inż. Maciej Krajewski Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych z naczepami, tzw. TIRów, wiozących materiały budowlane. Auta zderzyły się bokami jadąc w przeciwnym kierunku. Część przewożonych materiałów na skutek zderzenia znalazła się na jezdni. Samochodami jechali sami kierowcy. Jeden z nich opuścił pojazd samodzielnie. Drugi kierowca był zakleszczony w kabinie - uwieziona lewa noga i ogólne potłuczenia. Nasze działania polegały na uwolnieniu poszkodowanego mężczyzny i ewakuacji z pojazdu. Następnie przekazano go przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, który zabrał poszkodowanego do szpitala. W wyniku zderzenia doszło również do rozszczelnienia zbiornika paliwa w jednym z samochodów. Paliwo zneutralizowano przy pomocy sorbentu. Podczas naszych działań ruch na drodze był zablokowany, w późniejszej fazie policja prowadziła ruch wahadłowo. W działaniach trwających 4 godziny i 48 minut uczestniczyło 6 samochodów: 3 pojazdy JRG Białystok, JRG Wysokie Mazowieckie, OSP Jeżewo Stare i OSP Zawady.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia