×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/wysmaz24/domains/wysokomazowiecki24.pl/public_html/images/galeria/51.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/51
piątek, 24 maj 2013 12:52

Pierwszy Dzień Hodyszewskich Dni Gimnazjalistów

swsystem2 Sokołowscy

014Hodyszewo (gmina Nowe Piekuty) już po raz dziesiąty gości młodzież gimnazjalną z województwa podlaskiego. W sumie pojawiły się reprezentacje aż 19 szkół.

Jubileuszowe spotkanie rozpoczęła Msza Święta celebrowana przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, po której każda grupa otrzymała paczkę z mapą rajdu i zadaniami do wykonania. W tym roku organizatorzy przygotowali: rebus do rozwiązania, przeprowadzenie wywiadu z dowolnie wybraną osobą na temat cudów, znalezienie w mijanych miejscowościach rodziny wielopokoleniowej i jej opisanie, a także ułożenie piosenki, która ma szansę stać się hymnem tegorocznych HDG.
Finałem dnia była prezentacja na scenie Zespołu Szkół w Nowych Piekutach. Młodzież przedstawiła wykonane swoich zadań oraz zaprezentowała barwne stroje, które oceniała specjalna komisja.
Po wszystkim przyszedł czas na rozrywkę. O godzinie 18:30 swój koncert rozpoczął zespół „Porozumienie", po którym rozpoczęła się dyskoteka pod chmurką.

Dziękujemy za informacje dla Pani Danuty Wyszyńskiej/Dyrektor Zespołu Szkół w Nowych Piekutach

{gallery}51{/gallery}

km/foto: Małgorzata Wyszyńska UG w Nowych Piekutach