openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

poniedziałek, 15 maj 2017 18:18

Jabłoń Kościelna. XIII Zjazd Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Jabłoń Kościelna. XIII Zjazd Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II foto: ZS w Jabłoni Kościelnej

11 maja 2017r. poczet sztandarowy z Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej wziął udział w obchodach z okazji XIII Zjazdu Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Surażu.

Po uroczystej Mszy Św. poczty sztandarowe z ponad 30 szkół przemaszerowały do ZSiPOW w Surażu, gdzie na hali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości oraz wręczenie nagród za konkurs plastyczny i literacki o tematyce związanej z patronem Janem Pawłem II. Z Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej pięć uczennic zdobyło nagrody. W konkursie plastycznym III miejsce zajęły: Karolina Rząca z kl.VI i Aleksandra Uszyńska z kl. III gim, wyróżnienie otrzymała Anna Gregorczuk z kl. IIb gim. W konkursie literackim na podium znalazły się dwie uczennice z klasy V: Maja Mantur zajęła I miejsce, a Aleksandra Staszewska III miejsce.

(foto/info:ZS w Jabłoni Kościelnej)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia