openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

bogucki2018

002

środa, 17 maj 2017 18:03

Jabłoń Kościelna. Przedszkolaki pomagają zwierzętom

Jabłoń Kościelna. Przedszkolaki pomagają zwierzętom foto: Baśniowy Gaj

Dzieci z przedszkola „Baśniowy Gaj” w Jabłoni Kościelnej uczestniczyli w akcji „Pomagamy zwierzętom”. Celem jej było zachęcenie przedszkolaków i ich rodzin do pomocy bezdomnym zwierzętom oraz rozwijanie empatii u dzieci. Maluchy zebrały sporą ilość karmy dla zwierząt, którą osobiście przekazały schronisku.

Jak mówią organizatorzy zbiórki: zainteresowanie akcją było ogromne, a hojność ofiarodawców przerosła nasze oczekiwania. Cała karma i akcesoria dla zwierząt zostały przekazane SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH PSÓW W ŁOMŻY „ARKA”. Podczas naszej wizyty po terenie schroniska oprowadziły nas miłe panie, które opowiadały nam o zwierzętach, pokazywały warunki w jakich żyją. Spotkanie to wywołało w nas wiele pozytywnych emocji i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy pracownikom schroniska za miłe przyjęcie.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia