openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

bogucki2018

002

poniedziałek, 04 grudzień 2017 19:09

Niezwykła kolekcja broni w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach [foto]

Niezwykła kolekcja broni w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach [foto] foto: UG w Nowych Piekutach

Swoją kolekcję broni zaprezentowali w sobotę, 2 grudnia członkowie Klub Strzelectwa Sportowego „BAZUKA” z Piątnicy. Wystawę można było podziwiać w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach.

W minioną sobotę, 2 grudnia w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa goszczono miłośników i kolekcjonerów broni z Klubu Strzelectwa Sportowego „BAZUKA” z Piątnicy. Można było zobaczyć i dotknąć prawdziwą broń m.in. z czasów II Wojny Światowej, ale też i współczesną. Nie zabrakło najnowszych modeli uzbrojenia oraz broni białej.

Pokazy i prezentacje broni poprzedziły krótkie prelekcje wygłoszone przez członków KSS "Bazuka" - Michała Korsaka na temat „100 lecia Pistoletu Maszynowego – historia i rozwój” oraz o uzbrojeniu „Żołnierzy Wyklętych” opowiedział Piotr Łapiński, na co dzień pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku.

foto: UG w Nowych Piekutach

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia