openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

wtorek, 23 sierpień 2016 20:54

Pijany, na rowerze i z propozycją łapówki

Pijany, na rowerze i z propozycją łapówki foto: pixabay.com/jarmoluk

Pijany rowerzysta wpadł w ręce bielskich funkcjonariuszy. Mężczyzna za odstąpienie od czynności służbowych próbował wręczyć mundurowym łapówkę. Trafił do policyjnego aresztu i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, w miejscowości Rudka, na jednym ze skrzyżowań zauważyli kierującego jednośladem, który nagle wywrócił się, po czym wstał i chciał ruszyć w dalszą drogę. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Od rowerzysty wyraźnie czuć było alkohol. Ponadto w czasie wykonywania przez funkcjonariuszy czynności służbowych 61-latek wyjął z portfela 100 zł. banknot i próbował wręczyć go mundurowym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

podlaska.policja.gov.pl

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia