openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

niedziela, 14 maj 2017 16:32

Sokoły. Policyjny pościg za pijanym 58-latkiem

58-letni kierowca volkswagena zignorował sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie pojazdu i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera. Jak się okazało był nietrzeźwy – miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wczoraj w południu otrzymał zgłoszenie, że w rejonie miejscowości Jeńki porusza się pojazd marki Volkswagen, którego kierujący może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Dyżurny natychmiast skierował w tamten rejon funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Sokołach. Mundurowi, już po chwili od przybycia na miejsce interwencji, zauważyli podany przez dyżurnego pojazd i podjęli próbę jego zatrzymania. Kierujący jednak zignorował wyraźne sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie się do kontroli i zwiększając prędkość zaczął oddalać się w kierunku miejscowości Wólka Waniewska. Po kilku minutach brawurowej jazdy stracił on panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne zarośla. Podjął jeszcze próbę ucieczki pieszo, lecz dzięki sprawnemu i szybkiemu działaniu sokołowskich policjantów została mu ona udaremniona. Po zatrzymaniu okazało się, że 58-latek jest nietrzeźwy – badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, gdyż zostały mu one już wcześniej cofnięte. Teraz, nieodpowiedzialny mężczyzna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za popełnione wykroczenia będzie odpowiadał przed sądem.

(źródło:podlaska.policja.gov.pl)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia