openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

poniedziałek, 15 maj 2017 18:43

Krzyżewo. Piknik z okazji I rocznicy otwarcia Zakładu Aktywności Zawodowej

Krzyżewo. Piknik z okazji I rocznicy otwarcia Zakładu Aktywności Zawodowej foto: ZAZ Krzyżewo

W piątek (12.05) odbył się piknik z okazji I rocznicy otwarcia Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie. Wydarzenie zorganizowane zostało przez zarząd i pracowników ZAZ Krzyżewo.

Uroczystości związane z pierwszą rocznicą otwarcia Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie rozpoczęły się Mszą świętą w Bazylice Mniejszej w Sokołach w intencji zakładu. Na czas pikniku orgaznizatorzy zaplanowali liczne gry i zabawy. Na dzieci czekały: dmuchany zamek, pokaz dużych baniek mydlanych, wata cukrowa, popcorn, prowadzanki na koniu, a także wizyta postaci z bajek. W budynku Centrum przygotowano wystawę prac malarskich Marty Pilichowskiej i Piotra Jamiałkowskiego oraz rękodzieł Marii Magdaleny Zaczeniuk. Nie zabrakło również zabawy przy muzyce.

Przez cały czas trwania pikniku dla uczestników rozstawiony był grill oraz stół z grochówką, bigosem, chlebem ze smalcem, ciastem, napojami, kawą i herbatą.

Organizatorzy dziękują serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację i licznie przybyłym uczestnikom.

(foto/info: ZAZ Krzyżewo)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia