wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 17:35

Sokoły. 170 szkolnych wyprawek dla uczniów z szkół podstawowych

Sokoły. 170 szkolnych wyprawek dla uczniów z szkół podstawowych fot: Trans-Rol

Początek roku szkolnego dla 170 najmłodszych uczniów szkół podstawowych z miejscowości Sokoły, Bruszewo, Kowalewszczyzna oraz Poświętne zlokalizowanych w otoczeniu firmy TRANS-ROL Grażyny i Andrzeja Remisiewicz był wyjątkowy, dzięki wyprawkom przekazanym w ramach realizowanego przez Grupę Azoty programu Lider Polskiej Dystrybucji.

Ufundowane wyprawki stanowią źródło radości dla najmłodszych, natomiast dla wielu rodzin są wsparciem budżetu domowego. Zawartość wyprawek, pomoce szkolne  oraz dodatkowo kamizelki odblaskowe wyczulają najmłodszych na kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym po zmroku. Uroczystości przekazania odbyły się 6 oraz 7 września w siedzibach Szkół Podstawowych w Sokołach i Poświętnem.

Firma TRANS-ROL Grażyna i Andrzej Remisiewicz, jako autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty, kolejny raz wsparła lokalną wiejską społeczność. W uroczystościach wręczenia wyprawek uczestniczyli także rodzice dzieci, kadra pedagogiczna, przedstawiciele Grupy Azoty, władz samorządowych, instytucji rolniczych, policji oraz mediów.

Jak podkreślają Właściciele firmy Grażyna i Andrzej Remisiewicz: Zawsze wspieramy naszą lokalną wiejską społeczność i pamiętamy, że „aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło. Zależy nam na motywacji prywatnych przedsiębiorstw, samorządu i instytucji oświaty do wspólnego działania na rzecz rozwoju regionu. Propagujemy taką postawę zarówno w biznesie jak i w życiu codziennym. Jesteśmy świadomi, że przyszłość zależy przede wszystkim od tego jak wykształcona będzie młodzież na terenach wiejskich.”            

(Trans-Rol)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia