wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 17:45

Sokoły. Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Sokoły. Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę foto: KWP w Białymstoku

Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Jazda kierowcy opla wzbudziła podejrzenia czujnego funkcjonariusza. Jak się okazało 50-latek miał blisko 2 promile alkoholu. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, wczoraj około godziny 22.00, na jednej z ulic w Sokołach, zauważył przed nim, niepewnie jadącego opla. Kierowca auta wykonywał podejrzane manewry zjeżdżając co chwilę do środka jezdni. To niepewne zachowanie kierowcy od razu wzbudziło czujność funkcjonariusza. W związku z realnym podejrzeniem, że kierowca może być w stanie nietrzeźwości mundurowy postanowili uniemożliwić mu dalszą jazdę. Najpierw, poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, a następnie wyprzedził i zajechał drogę kierowcy opla. Podejrzenia policjanta okazały się słuszne, ponieważ od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 50-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

(KWP w Białymstoku)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia