Szepietowo

Orlęta Czyżew wygrały weekendowe spotkanie, KS Sokoły zremisowały, a Ruch, Sparta i Unia przegrały swoje mecze.
poniedziałek, 11 listopad 2019 09:32

Jubileusz XX-lecia powiatu wysokomazowieckiego [foto]

W niedzielę, 10 listopada w Wysokiem Mazowieckiem obchodzono Jubileusz XX-lecia Samorządowego Powiatu Wysokomazowieckiego.
W nocy z soboty na niedzielę (09/10.11) wysokomazowieckie służby otrzymały zgłoszenie o osobowym Nissanie znajdującym się w rowie.
W piątek, 8 listopada odbyło się uroczyste odsłonięcie postumentu Orła Białego przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Szepietowie.
Przed nami przedłużony listopadowy weekend, który rozpoczął się ogólnopolskimi działaniami kontrolno-prewencyjnymi pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Większej niż zazwyczaj liczby funkcjonariuszy i kontroli na drogach należy spodziewać się m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych. Policjanci będą dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo podróżujących oraz reagować na wszelkie naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym.
Wygraliśmy turniej strzelecki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku! Portal nasz reprezentowali Patryk Wojtczuk i Paweł Dąbrowski. Zawody odbyły się w dniu dzisiejszym (07.11) na policyjnej strzelnicy w Białymstoku.
Jeżeli jutro planujecie udać się do Urzędu Miejskiego w Szepietowie musicie się spieszyć. Placówka będzie przyjmować interesantów tylko do godziny 13:00.
Mgła ograniczająca widoczność do 200 metrów wystąpi dzisiejszej nocy i jutro rano m.in. na terenie powiatu wysokomazowieckiego.
W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 6 listopada 2019 r.
Do nietypowej akcji ratowniczej doszło wczoraj (04.11) w Szepietowie. Druhowie z OSP pomogli młodej sowie, która wypadła z gniazda znajdującego się w kanale wentylacyjnym budynku Gminnego Ośrodka Kultury.
Burmistrz Szepietowa zaprasza na uroczyste odsłonięcie postumentu Orła Białego przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Szepietowie (08.11) oraz Gminne Obchody Święta Odzyskania Niepodległości (11.11).