wtorek, 10 styczeń 2017 18:59

IX Gminny Przegląd Jasełek w Szepietowie [foto]

rolteks201804

IX Gminny Przegląd Jasełek w Szepietowie  [foto] foto: GOK w Szepietowie

Tegoroczna dziewiąta już edycja przeglądu jasełek odbyła się w dwóch częściach 6 i 8 stycznia br. Licznie zgromadzona widownia miała okazję podziwiać na scenie szepietowskiego ośrodka kultury sześć przedstawień bożonarodzeniowych.

W pierwszej części, która odbyła się w uroczystość Objawienia Pańskiego wystąpiły dzieci z koła teatralnego Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie, uczniowie Szkoły Podstawowej z Dąbrówki Kościelnej oraz uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie. W drugiej części przeglądu zaprezentowały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie i Szkoły Podstawowej w Wojnach Krupach.

Treści Jasełek były zróżnicowane od tradycyjnych do bardzo nowoczesnych. Występy bardzo podobały się publiczności, która nagradzała wykonawców gromkimi brawami.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie składa gorące podziękowania wykonawcom i ich opiekunom za wzięcie udziału w przeglądzie. GOK dziękuje również wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji IX Gminnego Przeglądu Jasełek, poświęcili swój czas i pracę dzięki czemu impreza stała się niezwykle wyjątkowym, artystycznym wydarzeniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy na stronie internetowej www.szepietowo.pl w zakładce „Wydarzenia kulturalne”.

GOK w Szepietowie