piątek, 12 lipiec 2019 09:11

Wędkarze walczyli o Puchar Burmistrza Szepietowa [foto]

swsystem2 Sokołowscy
Wędkarze walczyli o Puchar Burmistrza Szepietowa [foto] foto: Koło Wędkarskie w Szepietowie

7 lipca 2019 roku upłynął nam pod znakiem zawodów wędkarskich w Szepietowie. Tego dnia odbyły się V Otwarte Zawody Towarzyskie o Puchar Burmistrza Szepietowa.

Prezes Zarządu Koła PZW Tomasz Sieńczuk: Aura dopisała, ale biorąc pod uwagę ostatnie zmienne dni, ryby nie dopisały. Przez trwające wcześniej upały nie pozyskaliśmy, jak to było w latach poprzednich, kolejnej partii ryb, gdyż ośrodki zarybieniowe zaprzestały odłowów. Nie złowiono żadnej większej sztuki, a najlepsze wyniki osiągnęli Ci, którzy nastawili się wyłącznie na płotki. W kategorii kadetów I miejsce zajął Paweł Dawidowski, zaś drugie Jan Sakowicz. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Alicja Janczewska nie mając konkurencji. Robert Malecki okazał się być najlepszym pośród seniorów przed Stanisławem Janczewskim i Krzysztofem Turkowskim. W zawodach wzięło udział łącznie 18 zawodników, z czego tylko 6 osób pochwaliło się złowioną rybą. Zgodnie z naszą tradycją, wszystkie złowione ryby w dobrej kondycji trafiły z powrotem do wody.

Puchary i dyplomy, ufundowane przez Burmistrza Szepietowa, wręczył osobiście pan Burmistrz - Robert Lucjan Wyszyński, a całości dopełniła pyszna grochówka zaserwowana przez naszego niezawodnego kuka Marka Ptaszyńskiego.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce pana Burmistrza Szepietowa, za ufundowanie pucharów i zaszczycenie nas swoją obecnością.

Połamania kijów na następnych zawodach.

Foto: Koło Wędkarskie w Szepietowie
Info: facebook.com/pzw81szepietowo