Wysokie Mazowieckie

Orlęta Czyżew wygrały weekendowe spotkanie, KS Sokoły zremisowały, a Ruch, Sparta i Unia przegrały swoje mecze.
W poniedziałek, 11 listopada w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się miejskie obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
11 listopada 2019 r. o godzinie 08.00, w 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, na placu przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się uroczysta zmiana służby z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
poniedziałek, 11 listopad 2019 09:32

Jubileusz XX-lecia powiatu wysokomazowieckiego [foto]

W niedzielę, 10 listopada w Wysokiem Mazowieckiem obchodzono Jubileusz XX-lecia Samorządowego Powiatu Wysokomazowieckiego.
W sobotę, 9 listopada w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu odbył się I Recital Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec.
Wczoraj (07.11) około godziny 22:00 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Tybory-Jeziernia w gminie Wysokie Mazowieckie.
Przed nami przedłużony listopadowy weekend, który rozpoczął się ogólnopolskimi działaniami kontrolno-prewencyjnymi pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Większej niż zazwyczaj liczby funkcjonariuszy i kontroli na drogach należy spodziewać się m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych. Policjanci będą dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo podróżujących oraz reagować na wszelkie naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym.
Wygraliśmy turniej strzelecki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku! Portal nasz reprezentowali Patryk Wojtczuk i Paweł Dąbrowski. Zawody odbyły się w dniu dzisiejszym (07.11) na policyjnej strzelnicy w Białymstoku.
Mgła ograniczająca widoczność do 200 metrów wystąpi dzisiejszej nocy i jutro rano m.in. na terenie powiatu wysokomazowieckiego.
W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza do wzięcia udziału w Miejskich Obchodach 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 11 listopada 2019r. w Wysokiem Mazowieckiem.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 6 listopada 2019 r.