Wysokie Mazowieckie

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje dwóch par okularów, ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj i dowiedz się, co powinieneś wiedzieć o okularach na każdą odległość. Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium ogłaszają – progresy to wygoda, której nie trzeba się obawiać!
MLEKOVITA co roku zdobywa najwyższe laury odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo. W XXVII edycji wydarzenia triumfowała w najważniejszych kategoriach, m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich. MLEKOVITA w obu od…
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 15 listopada 2018 r.
W siedzibie świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem rozstrzygnięto konkurs dla uczniów klas I-III na projekt odblasku w związku z akcją „Bezpiecznej drogi do szkoły/domu”.
Podczas uroczystej Gali z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Olsztynie Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński został honorowany Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
Dzisiaj, 13 listopada w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się niezwykły koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
Ponad 500 zawodników i trzy dystanse, z którymi mierzyli się uczniowie szkół, klas mundurowych i reprezentanci służb mundurowych.
Wczoraj, 11 listopada w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się uroczystości związane z setną rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
100 uderzeń i 100 kopnięć wykonali Karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego. Uczcili w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkanie Klubu Mamusiek, 16 listopada w tymczasowej siedzibie - Urząd Miasta, II piętro. Początek o godzinie 17.00.
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkanie autorskie z podróżnikiem Robertem Gondkiem.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień  8 listopada 2018 r.