openmed2015b

lider2017

Wysokie Maz.

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 17 sierpnia 2017 r.
Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali kolejne prawa jazdy za przekroczenie prędkość w obszarach zabudowanych.
11 sierpnia 2017 roku odbyły się I Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Plażowej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego. Turniej rozegrany został na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy Zalewie Arkadia. Zawodnicy rywalizowali w dwóch formułach „open” oraz „40+”.
Wysokomazowieccy policjanci przeprowadzili działania informacyjne w ramach Kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”. Celem mundurowych było podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 59-letniego kierowcę chevroleta, u którego zabezpieczyli blisko 2 660 paczek i 1 400 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wprowadzenie na rynek takiej ilości wyrobów tytoniowych naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości blisko 59 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie…
W ubiegły czwartek, 10 sierpnia o godz. 18:00, odbył się drugi „Letni koncert przy fontannie”, tym razem w Parku Miejskim im. Kiełczewskich. Organizatorami byli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury.
We wtorek, 15 sierpnia na placu Miejskiego Ośrodka Kultury, o godzinie 16:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny. Na imprezę zapraszają Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza do kibicowania kolarzom 57. Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 10 sierpnia 2017 r.
Do końca sierpnia br. na ulicy Jagiellońskiej, przy Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem, powstanie drugie aktywne przejście dla pieszych. Inwestycja ta powstanie przy dofinansowaniu MSWiA, w ramach realizacji programu „Razem bezpieczniej”. Kwota dofinansowania to 30 tys. zł.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia