skok122017

brzoski2017

wysmaz14122017

openmed2015b

bogucki2018

lider2017

Wysokie Mazowieckie

Ponad 12 mln złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 trafi do czternastu podlaskich gmin na budowę i rozbudowę lokalnych targowisk i Centrów Produktu Regionalnego. Nowe obiekty powstaną m.in. w Szepietowie, Jabłonce Kościelnej i Sokołach.
We wtorek (12.12.2017 r.) odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanych dróg miejskich w Wysokiem Mazowieckiem: Przechodniej, Podlaskiej oraz Prusa.
wtorek, 12 grudzień 2017 19:37

Pożar stodoły w gminie Wysokie Mazowieckie

Wczoraj wieczorem doszło do pożaru w miejscowości Brzóski-Tatary w gminie Wysokie Mazowieckie. Ogniem zajęła się drewniana stodoła.
Taką decyzję na dzisiejszym posiedzeniu podjął Zarząd Województwa Podlaskiego i zatwierdził do dofinansowania 28 projektów zgłoszonych w ramach konkursu na edukację przedszkolną. Wśród nich znalazły się placówki z Wysokiego Mazowieckiego i Nowych Piekut.
Na terenie całego kraju, już po raz kolejny przeprowadzana została akcja profilaktyczna „Dzień Odblasków”. Do ogólnopolskich działań włączyli się również policjanci wysokomazowieckiej drogówki.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 7 grudnia 2017 r.
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na trasie Wysokie Mazowieckie – Zambrów, w okolicy miejscowości Osipy-Lepertowizna. Zginęła 63-letnia kobieta potrącona przez osobowego volkswagena.
Panujące obecnie na drogach warunki wymagają od kierowców całkowitej zmiany stylu jazdy. Mokra, śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. Pamiętajmy, że gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Wysokomazowieccy policjanci apelują o rozsądek i dostosowanie prędkości do…
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 30 listopada 2017 r.
Warsztaty rozwoju osobistego odbyły się wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

karate

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia