openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

wtorek, 18 kwiecień 2017 17:37

Pijani kierowcy na drogach powiatu. Rekordzista miał 3,5 promila

Pijani kierowcy na drogach powiatu. Rekordzista miał 3,5 promila foto: KWP w Białymstoku

W okresie świątecznego weekendu wysokomazowieccy policjanci na drogach powiatu ujawnili czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich mając prawie trzy i pół promila alkoholu w organizmie spowodował wypadek drogowy. Wszyscy kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

 W okresie świątecznego weekend policjanci wysokomazowieckiej komendy na drogach powiatu ujawnili czterech nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich, 30-letni mężczyzna, w minioną sobotę około godziny 14:00 w Kropiewnicy Racibory, kierował golfem mając w organizmie prawie trzy i pół promila alkoholu. W pewnym momencie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Podróżujący z nim pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Następnego z nietrzeźwych funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej w sobotę około godzinie 21:00, w miejscowości Grodzkie Stare. Okazał się nim 56-latek, który kierował fiatem 126p mając w organizmie blisko 2 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą był 47-letni mieszkaniec gminy Ciechanowiec. Mężczyzna w minioną niedzielę, wieczorem, w miejscowości Malinowo kierował BMW, mając w organizmie prawie jeden promile alkoholu. W poniedziałek wielkanocny, nad ranem, na ulicy Nowy Świat w Sokołach policjanci drogówki zatrzymali kierowcę cinquecento na tzw. „podwójnym gazie”. Badanie alkomatem wykazało u 30-latka blisko pół promila alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialni kierowcy, za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

(źródło:KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia