openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

środa, 17 maj 2017 11:19

Okradali myjnie samochodowe - zostali zatrzymani

Okradali myjnie samochodowe - zostali zatrzymani foto: pixabay.com

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o kradzieże i usiłowania kradzieży z włamaniem do automatów wrzutowych na terenach myjni samochodowych. Trzej mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie będzie decydował sąd.

Pod koniec kwietnia do Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zaczęły napływać zgłoszenia od właścicieli myjni samoobsługowych o kradzieżach z włamaniem do automatów wrzutowych. Policjanci ustalili, że przestępcy wyważając drzwiczki do automatów zabierali kasetki z pieniędzmi. Ustalono, że złodzieje ukradli kwotę 3 tysięcy złotych. Ponadto, przestępcy włamując się uszkodzili automaty, powodując straty na ponad 7 tysięcy złotych. Z ustaleń policjantów wynikało, że włamywacze poruszali się mazdą. Taki pojazd, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w miniony piątek. Dzięki wnikliwej pracy kryminalnych, już w poniedziałek udało się zatrzymać trzech mężczyzn w wieku 20, 25, 26 lat podejrzewanych o te zdarzenia. Mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego przyznali się do winy. Młodzi ludzie wczoraj usłyszeli zarzuty i teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

(źródło:KPP w Wysokiem Mazowieckiem/podlaska.policja.gov.pl)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia