piątek, 11 sierpień 2017 17:43

Wysokie Mazowieckie. „Letni koncert przy fontannie” [foto]

rolteks201804

Wysokie Mazowieckie. „Letni koncert przy fontannie” [foto] foto: MOK Wysokie Mazowiecke

W ubiegły czwartek, 10 sierpnia o godz. 18:00, odbył się drugi „Letni koncert przy fontannie”, tym razem w Parku Miejskim im. Kiełczewskich. Organizatorami byli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury.

Pogoda dopisała, a zebrana publiczność dopingowała gorącymi brawami artystów. Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się Damian Kalinowski i Paweł Szamreta z MOK Wysokie Mazowieckie, następnie wystąpili w duecie Jerzy Wojciechowski i Weronika Ostrowska z utworami, które przeniosły zgromadzonych w piękny świat muzyki. Po nich swoje wokalne możliwości zaprezentowała Magdalena Pietruczak. Na zakończenie koncertu w taneczne rytmy wprowadzili Mariusz Gromada z synem oraz ponownie duet Damian i Paweł.

Dodatkową atrakcją dla zebranej publiczności była prezentacja jednostki OSP Wysokie Mazowieckie oraz darmowe malowanie twarzy w wykonaniu instruktorów MOK.

Ostatni letni koncert na pożegnanie wakacji odbędzie się 27 sierpnia o godz. 17:00 w Parku Miejskim im. Kiełczewskich, zapraszamy.

Organizatorzy pragną wyrazić serdeczne podziękowania artystom i osobom życzliwym, dzięki którym realizacja koncertu nie byłaby możliwa. 

(MOK Wysokie Mazowieckie)