wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 17:06

Kolejne prawo jazdy zatrzymane za przekroczenie prędkości

Kolejne prawo jazdy zatrzymane za przekroczenie prędkości foto: KWP w Białymstoku

Kolejny raz wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem: wysokomazowieccy policjanci, w ostatnim czasie, wielokrotnie zatrzymywali prawo jazdy kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekraczali dozwoloną prędkość o 50 km/h. Do większości tych zdarzeń doszło w miejscach, które zostały wskazane w ramach "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa". Podobnie było na krajowej 66, w miejscowości Patoki gdzie w minioną sobotę, przed 19.00 mundurowi zauważyli BMW jadące od strony Brańska z prędkością 100 km/h. Auto poruszało się w terenie zabudowanym, w którym obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym, 55-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Ponadto, kierujący został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał punkty karne.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia