niedziela, 17 wrzesień 2017 16:06

Karate Kyokushin  i CROSSFIT  w Wysokiem Mazowieckiem

W poniedziałek, 18 września, ruszają zapisy na zajęcia Karate Kyokushin  i CROSSFIT  w Wysokiem Mazowieckiem.

Treningi prowadzić będą utytułowani medaliści Mistrzostw Świata i Europy Karate  Kyokushin: Anna Kaczyńska-Youssfi i Skander Youssfi - trenerzy  z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Zambrowski Klub Karate Kyokushin działa od 9 lat jako stowarzyszenie sportowe. Jest członkiem Polskiego Związku Karate oraz przynależy do Światowej Organizacji Karate Kyokushin IKO (International Karate Organization). Celem  stowarzyszenia  jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez:   propagowanie zdrowego stylu życia,  nauczanie samoobrony, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu sportowym, przeciwdziałanie patologiom społecznym. 

W Wysokiem Mazowieckiem treningi karate będą się odbywać w każdy poniedziałek i środę o godz. 16.30 -  grupa wiekowa od 8 lat do 108 lat.
W tych samych dniach o godz 17.30 będą odbywały się również zajęcia Crossfit - grupa wiekowa od 14 lat do 114 lat.

Crossfit jest to program  treningu  siłowo-wytrzymałościowego, którego celem jest budowa sprawności fizycznej. Trening crossfit rozwija cechy motoryczne, które mają bardzo istotne znaczenie dla utrzymania funkcjonalności organizmu i poradzeniu sobie w czynnościach życia codziennego, jak również w sporcie na poziomie zawodowym. Twórcą Crossfitu jest Amerykanin Greg Glassman,   który zaczął używać tego programu dla trenowania policji w Kalifornii. Potem został też wdrożony w trening marines, strażaków i żołnierzy amerykańskich. Ze względu na dobre wyniki treningowe, crossfit stał się popularny w wielu krajach świata.
Od września 2017 będzie już w Wysokiem Mazowieckiem .

Wszystkich chętnych na poznanie sztuk walki,  poprawę sylwetki i kondycji   zapraszamy do sali treningowej  w Zespole  Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem na ul. Jagiellońskiej 4

Zarząd ZKKK dziękuje Panu Dyrektorowi ZSZ Andrzejowi Jamiołkowskiemu za  udostępnienie sali na zajęcia.
 
Zapraszamy na naszą stronę www.karatezambrow.com.pl

Kontakt tel. 509 166 112

ANNA KACZYŃSKA-YOUSSFI
Prezes ZKKK

UlotkaWys mazowieckie1

UlotkaWys mazowieckie2

Artykuł Sponsorowany