wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

środa, 04 październik 2017 07:29

Głosuj na Pracownię Orange w Wysokiem Mazowieckiem!

Od 4 października internauci mogą głosować na Pracownię Orange. Dzięki nam, jedna z 25 takich placówek, może powstać właśnie w Wysokiem Mazowieckiem!

Pracownie Orange to program społeczny, w ramach którego zakładane są multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań.

Takich pracowni stworzono już 77 w Polsce. Każda wyposażona w komputery, bezpłatny internet, konsolę do gier, telewizor LCD i meble. Jedna z nich może powstać w Wysokiem Mazowieckiem. Wszystko zależy od internautów. Liczy się Twój głos!

Jak głosować?

  1. Odwiedź stronę: pracownieorange.wp.pl
  2. Na pomarańczowej mapie wybierz województwo podlaskie
  3. Znajdź na liście nasz pomysł „Multimedialna przystań - nauka, rozwój, zabawa”
  4. Głosuj codziennie!

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia