openmed2015b

002

poniedziałek, 13 listopad 2017 19:36

Kolejne bezpłatne szkolenia z JPK_VAT. Zapraszamy szczególnie rolników

Wśród około 40 tys. mikroprzedsiębiorców z woj. podlaskiego, którzy od 1 stycznia 2018 r. dołączą do grona podatników VAT, zobowiązanych do przesyłania JPK_VAT, będzie również wielu rolników indywidualnych. Już teraz mogą oni skorzystać z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez pracowników podlaskiej skarbówki.

Konieczność wypełniania i składania JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r. będzie nowością dla tych przedsiębiorców, którzy są podatnikiem VAT i składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, a ich obroty nie przekroczyły 2 mln euro i zatrudniają mniej niż 10 osób.

Mając na uwadze zmiany czekające mikroprzedsiębiorców, eksperci Krajowej Administracji Skarbowej organizują kolejne bezpłatne szkolenia na temat JPK_VAT już jutro 14 listopada br.

Na spotkania zapraszamy zwłaszcza rolników, którzy spełniają definicję mikroprzedsiębiorcy, ponieważ tej grupy podatników, także będzie dotyczył nowy obowiązek. Z kolei z naszych informacji wynika, że bardzo wielu rolników nie ma takiej świadomości.

Spotkanie w Urzędzie Skarbowym w Wysokiem Mazowieckiem rozpocznie się o godzinie 10.00.

(KAS)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia