wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

wtorek, 13 luty 2018 19:55

Wysokie Mazowieckie. Bieg Tropem Wilczym

Urząd Miejski w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do udziału w Biegu "TROPEM WILCZYM" - jest tylko 250 miejsc startowych.

Bieg odbędzie się w niedzielę 4 marca 2018 roku, po ulicach miasta Wysokie  Mazowieckie.  Start biegu o godz. 13.30. Organizatorem i koordynatorem ogólnopolskiej akcji jest Fundacja Wolność i Demokracja.  Organizatorem lokalnym jest Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie.

Biuro biegu będzie uruchomione w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 w dniu zawodów od godz. 11.00 do zakończenia zawodów.

Dystans biegu (do wyboru przez uczestnika) wynosi: 

  • 1963 metry (ok. 2 km) - 1 okrążenie,
  • 4 km - 2 okrążenia
  • 10 km - 5 okrążeń

Trasa biegu: start z ulicy Ludowej, w pobliżu pomnika kpt. Kazimierza Kamieńskiego - Huzara i jego żołnierzy, naprzeciw Miejskiego Ośrodka Kultury; następnie ulicą Armii Krajowej, przez Plac Odrodzenia do ulicy Długiej (skręt w prawo) i prosto (przez skrzyżowanie z ulicą Jagiellońską) do Rynku Piłsudskiego (od razu w prawo - przed Pomnikiem Niepodległości - Polskiej Organizacji Wojskowej) i ulicą Mystkowską (z przecięciem ulicy Ludowej) przez Rondo im. Prezydenta Kaczyńskiego w ulicę Szpitalną, następnie ulicą Sienkiewicza i prosto aleją przez Park im. Kiełczewskich do ulicy Mickiewicza - w prawo, przed Pomnikiem Armii Krajowej, do ulicy Ludowej, skręt w lewo, do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jeżeli chcesz wystartować to musisz zapoznać się z regulaminem biegu, zarejestrować się na stronie www.tropemwilczym.pl i wyrazić zgody regulaminowe.

Dokonując rejestracji potwierdzasz znajomość regulaminu i akceptujesz jego postanowienia. Udział w biegu jest dla zawodników zupełnie bezpłatny - nie wnosisz żadnych opłat startowych. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę.Planowany też posiłek regeneracyjny - po wojskowemu.

(UM w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia