środa, 11 lipiec 2018 08:01

Jacek Bogucki odwołany ze stanowiska wiceministra rolnictwa

rolteks112018

Jacek Bogucki odwołany ze stanowiska wiceministra rolnictwa foto: wrotapodlasia.pl

Jacek Bogucki został w poniedziałek, 09.07 odwołany ze stanowiska sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Bogucki funkcję sekretarza pełnił od listopada 2015r. Sprawował również funkcję pełnomocnika rządu do spraw działań związanych z występowaniem afrykańskiego pomoru świń na terenie kraju.

Jacek Bogucki na swoim facebookowym profilu podziękował za owocną współpracę w ciągu kilku lat sprawowania przez niego funkcji sekretarza stanu.

"Szanowni Państwo,

W związku z tym, że kończę pracę na stanowisku Sekretarza Stanu 
w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, chciałbym serdecznie podziękować za te kilka lat owocnej i satysfakcjonującej współpracy. To dla mnie zaszczyt, że mogłem z Państwem pracować. Wasze doświadczenie oraz wiedza bardzo pomogły mi w wykonywaniu obowiązków.
Zadania, którymi się zajmowałem były dla mnie wielkim wyzwaniem. Jestem dumny, że mogłem poświęcić się sprawom rolnictwa. Rolnictwo to jeden z najważniejszych działów gospodarki. Problemy mieszkańców polskiej wsi powinny być zawsze priorytetem w działaniach państwa. Wspólnymi siłami poprzez podejmowane działania oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, mogliśmy chociaż trochę wpłynąć na stan polskiego rolnictwa.
Jeszcze raz chciałbym podziękować przede wszystkim za zaufanie oraz życzliwość, którą doświadczyłem podczas sprawowania tej funkcji. Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze życzenia na dalszą służbę Polsce i sprawom polskiej wsi.

​​​​​​​​Z wyrazami szacunku
Jacek Bogucki"