środa, 10 październik 2018 09:33

IV edycja Konkursu „Zasłużony dla edukacji ekonomicznej” - zapraszamy do zgłaszania kandydatur!

IV edycja Konkursu „Zasłużony dla edukacji ekonomicznej” - zapraszamy do zgłaszania kandydatur! foto: BS w Wysokiem Mazowieckiem

Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur osób oraz instytucji lub firm zasłużonych dla edukacji ekonomicznej.

Edukacja ekonomiczna dzieci i młodzieży jest bowiem inwestycją w nowe lepsze jutro naszego społeczeństwa. Stąd też w trosce o nasze lokalne społeczeństwo, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem, Urzędem Miasta w Wysokiem Mazowieckiem, Urzędem Gminy w Wysokiem Mazowieckiem oraz w Kuleszach Kościelnych, zapraszamy do udziału w IV już edycji Konkursu „Zasłużony dla edukacji ekonomicznej”.

Podczas IV edycji Konkursu „Zasłużony dla edukacji ekonomicznej” symboliczną statuetką zostaną uhonorowane osoby i instytucje lub firmy otwarte na potrzeby młodego człowieka w zakresie edukacji ekonomicznej. W ten sposób mamy możliwość zainspirować nasze lokalne społeczeństwo do włączania się w podjętą akcję edukacyjną, a także podkreślić zasługi i docenić tych, którzy swoją postawą i działalnością zasłużyli się w podnoszeniu świadomości ekonomicznej dzieci i młodzieży. Zapraszamy do tego, abyście Państwo wspólnie z nami doceniali i motywowali osoby i instytucje/firmy aktywne w tym zakresie, którym zależy na naszych dzieciach i młodzieży - za ich działalność, aktywność, zrealizowane inicjatywy, które w sposób znaczący wpłynęły/wpływają na rozwój świadomości ekonomicznej wśród naszej lokalnej społeczności.

Kandydatury do wyróżnienia statuetką należy zgłaszać do 30 listopada 2018 r. w formie pisemnej na Formularzu wniosku dla os. fizycznej lub Formularzu wniosku dla instytucji/firmy do Sekretariatu Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem (ul. Jagiellońska 14, Wysokie Mazowieckie).

Szczegółowe informacje dotyczące przyznawania pamiątkowej statuetki "Zasłużony dla edukacji ekonomicznej" znajdują się w Regulaminie Konkursu

Pliki do pobrania:

  • Formularz wniosku dla os. fizycznej - POBIERZ
  • Formularz wniosku dla instytucji/firmy - POBIERZ
  • Regulamin - POBIERZ