poniedziałek, 25 marzec 2019 18:18

Zwycięstwo, dwa remisy i porażka – piłkarski weekend w powiecie

swsystem2 Sokołowscy
Zwycięstwo, dwa remisy i porażka – piłkarski weekend w powiecie foto: Sparta 1951 Szepietowo

Zmienne szczęście miały drużyny z powiatu wysokomazowieckiego rozgrywające swoje mecze w ubiegły weekend. O ligowe punkty grały zespoły MKSu Ruch Wysokie Mazowieckie i Sparty 1951 Szepietowo. Unia oraz KS Sokoły rozegrały kolejne sparingi.

Piłkarze trzecioligowego MKSu Ruch Wysokie Mazowieckie zremisowali wczoraj (24.03), na własnym stadionie, z Ursusem Warszawa. Po 19. kolejkach, z dorobkiem 18 punktów, Ruch spadł z 15. na 16. pozycję tabeli. Kolejny mecz, tym razem wyjazdowy, wysokomazowiecka drużyna rozegra w sobotę, 30 marca z wiceliderem tabeli - Unią Skierniewice.

W niedzielę, 24 marca drużyna Sparty 1951 Szepietowo w pierwszym meczu rundy wiosennej Podlaskiej IV ligi pokonała na własnym boisku Hetmana Białystok 3:2. Piłkarze Sparty w kolejnym meczu wyjazdowym zmierzą się z Dębem Dąbrowa Białostocka.

Remisem (1:1) zakończył się drugi mecz sparingowy Unii Ciechanowiec, rozegrany w sobotę, 23 marca w Zambrowie. Przeciwnikiem ciechanowieckiej drużyny był TUR II Piliki. W przyszły weekend Unia rozegra ostatni mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Tym razem na własnym stadionie podejmie drużynę z mazowieckiej B klasy, wicelidera tabeli ŁDK Łosice.

W sobotę kolejny mecz sparingowy rozegrał też KS Sokoły. Niestety, tym razem nasza drużyna uległa zespołowi GKS Andrzejewo 0-4.