niedziela, 31 marzec 2019 21:10

MKS Ruch, Sparta i Unia ze zwycięstwami – weekendowe mecze drużyn z powiatu

Sokołowscy
MKS Ruch, Sparta i Unia ze zwycięstwami – weekendowe mecze drużyn z powiatu foto: facebook.com/MKSRUCH

Zwycięstwami zakończyły swoje mecze MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, Sparta 1951 Szepietowo i Unia Ciechanowiec. Remisem zakończyli swoje spotkanie piłkarze z Sokół.

Piłkarze trzecioligowego MKS Ruch Wysokie Mazowieckie pokonali wczoraj (30.03) na wyjeździe drużynę Unii Skierniewice 0:2. Po 20 kolejkach, z dorobkiem 21 punktów, Ruch awansował z 16. na 15. pozycję tabeli. Kolejny mecz, tym razem na własnym stadionie, wysokomazowiecka drużyna rozegra w niedzielę 7 kwietnia z liderem tabeli - Sokołem Aleksandrów Łódzki

W niedzielę, 31 marca drużyna Sparty 1951 Szepietowo rozegrała drugi mecz rundy wiosennej Podlaskiej IV ligi. W spotkaniu wyjazdowym pokonała Dąb Dąbrowa Białostocka 3:1. Piłkarze Sparty w kolejnym meczu, tym razem na własnym stadionie, zmierzą się z drużyną Cresovii Siemiatycze.

Piłkarze KS Sokoły remisem zakończyli sobotni sparing z drużyną Znicza Suraż 1:1. Mecz rozegrano w Sokołach.

W niedzielę, 31 marca Unia Ciechanowiec pokonała na własnym stadionie 1:0 drużynę z mazowieckiej B klasy, wicelidera tabeli ŁDK Łosice. Był to ostatni mecz kontrolny ciechanowieckiej Unii przed rundą wiosenną.