Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie 60.66m2 które znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ulicy 1 maja 2H. Mieszkanie znajduje się blisko Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita, Centrum oraz Restauracji. Dookoła bloku rozciąga się duży parking z miejscami pod oknami budynku.

Na powierzchnię składają się trzy osobne pokoje nieprzechodnie, w których został przeprowadzony remont i są gotowe do wprowadzenia tj. Salon o powierzchni około 20m2, dwa mniejsze bliźniacze pokoje, przedpokój z miejscami na szafy, osobna kuchnia, toaleta oraz łazienka. Do nieruchomości przynależy także duży balkon, na który wyjście znajduje się w salonie oraz spora piwnica.

W mieszkaniu, łazienka oraz kuchnia wymagają dodatkowego remontu, ze względu na wiele możliwości aranżacji nowy nabywca będzie mógł stworzyć mieszkanie wg własnego uznania, sprzęty w w/w pomieszczeniach są sprawne i gotowe do użytkowania w stanie obecnym.

Zapraszam do kontaktu!
Cena do Negocjacji!
Cena: 325 000.00 PLN

Kontakt

Telefon: 883045371
E-mail: enderfild@wp.pl
Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
Sprzedam Mieszkanie 60,66m2 Atrakcyjna lokalizacjaSprzedam Mieszkanie 60,66m2 Atrakcyjna lokalizacjaSprzedam Mieszkanie 60,66m2 Atrakcyjna lokalizacjaSprzedam Mieszkanie 60,66m2 Atrakcyjna lokalizacja