Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Proponujemy balustrady balkonowe, tarasowe, fasadowe.

Dostępne balustrady są wykonane z najwyższą precyzją, ze starannie dobranych materiałów oraz z dbałością o wykończenia. Dzięki temu, są wyjątkowo trwałe oraz estetyczne. Dbamy o zróżnicowane wzornictwo, które wpisze się w styl każdego obiektu budowlanego. Nasi klienci mogą dobrać balustradę, która spełni ich indywidualne oczekiwania.

Proponowane balustrady balkonowe i tarasowe są funkcjonalne, odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Staną się więc inwestycją na długie lata.

Projekty wykonane są zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi, dzięki czemu element ten stanie się prawdziwą ozdobą Państwa posesji. Oferowane balustrady powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć dostępnych wyrobów, zapoznania się ze szczegółami technicznymi oraz dobrania wzorów, które najbardziej Państwu odpowiadają.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Dział Obsługi Kli
Cena: 1.00 PLN

Kontakt

Telefon: 530100102
Email: febbro@interia.pl
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Nowoczesne Balustrady Stalowe Balkonowe W 3 DNI !Nowoczesne Balustrady Stalowe Balkonowe W 3 DNI !Nowoczesne Balustrady Stalowe Balkonowe W 3 DNI !Nowoczesne Balustrady Stalowe Balkonowe W 3 DNI !