Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Opis stanowiska:
Wykonywanie kalkulacji prac budowlanych;
organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót oraz dokumentacją projektową
kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP (wszystkich branż i specjalności )
prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
Rozliczanie podwykonawców;

Oferujemy:
-stabilne warunki współpracy
-prace nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
Wymagania:
Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;
Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
Umiejętność pracy z dokumentacją projektową;
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów
Praktyczna znajomość prawa budowlanego

Kontakt

Telefon: 862750146
E-mail: info@michal-silosy.pl
Miejscowość: WYSOKIE MAZOWIECKIE
Kierownik Budowy